.

.

Teerwere Abaküs Çocuklar için Çin Ahşap Boncuk Abaküs Aritmetik Hesaplama Aracı 13 Haneli Hesap Sayma Çocuklar için (Renk : Renkli,

Teerwere Abaküs Çocuklar için Çin Ahşap Boncuk Abaküs Aritmetik Hesaplama Aracı 13 Haneli Hesap Sayma Çocuklar için (Renk : Renkli,

₺ 0.00

İşlenmemiş
Stokta

Bu ahşap "hesap makinesi", birçok eğitim seviyesi için birden fazla matematik becerisinin öğretilmesini basitleştirerek matematik becerilerini,desenlemeyi ve renk tanımayı öğretmeye yardımcı olur.Çevre dostu ahşap malzemeden yapılmış, sağlam ve dayanıklıdır.Bir ayı saati ile birlikte gelir, saat öğrenme ve öğretim yardımcıları sağlar.Renkli boncuklar bebeğinizin renk tanıma ve sayma becerilerine ilham verir.Bu oyuncak bebeğinizin sayılar ve miktar arasındaki ilişkiyi anlamasına yardımcı olacaktır.Abaküs Ahşap Oyuncak, geleneksel bir abaküs ahşap boncuk sayma çerçevesidir, Genç bir ebeveyn olarak, bir matematik aracının gerekli olduğunu düşünüyoruz.Açıklama : Çevre dostu ahşap malzemeden yapılmış, istikrarlı ve dayanıklı.Bir ayı saati ile birlikte gelir, saat öğrenme ve öğretim yardımcıları sağlar.Renkli boncuklar bebeğinizin renk tanıma ve sayma becerilerine ilham verir.Bu oyuncak bebeğinizin sayılar ve miktar arasındaki ilişkiyi anlamasına yardımcı olacaktır.Çocukların erken artritik eğitimi ve öğrenmesi için harika bir araç.Şartname : Boyutu : 34.5x14. 2x2 cm/13. 58x5. 59x0. 79 İnçmalzeme : ahşaprenk : renklipaket içeriği : 1 × abaküssadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.Not : Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.【OYUNCAKLAR ÇOCUĞUNUZUN zihnini BÜYÜTÜR】 Boncukları kavrama ve hareket ettirme kavramı, sayılar ve sayma ile daha görsel ve duyusal bir ilişki kuracaktır.Erken yaşta sayma ve matematik becerilerini geliştirir, Erken matematik becerilerine sahip çocukları akademik başarıya hazırlamaya yardımcı olmak için el ele tutuşur.

Anahtar Özellikler

Size:
34.5 x 14.2 x 2cm/13.58 x 5.59 x 0.79inch
Material:
Wooden
Color:
Colorful
Package Contents:
1 × Abacus :
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. :
The measurement allowed error is +/- 1-3cm. :
【TOYS GROW YOUR CHILD’S MIND】The concept of grasping and moving the beads will foster a more visual and sensory relationship with numbers and counting. Promotes counting and math skills at an early age, Join hands to help prepare kids with early math skills for academic success. :

Sen de olabilir