.

.

Oceanındw Sağlam Yürüteç Engelli Yetişkinler için/Çocuklar, Yürüyüş Çerçeve ile Tek El Freni, Anti-Geriye, Evrensel Tekerlek

Oceanındw Sağlam Yürüteç Engelli Yetişkinler için/Çocuklar, Yürüyüş Çerçeve ile Tek El Freni, Anti-Geriye, Evrensel Tekerlek

₺ 81.98

İşlenmemiş
Stokta

★ Başlıca özellikler : çelik boru desteği, yüksekliği ayarlanabilir, ayarlanabilir genişlik, tek el freni, 120kg/220lbs Taşıma kapasitesi. ★ Yükseklik ve genişlik ayarlanabilir : yükseklik aralığı : 115 cm~145 cm, genişlik aralığı : 30 cm~43 cm, farklı yükseklikteki insanlar için uygundur. ★ 360 derece dönen sessiz evrensel tekerlek, kullanımı kolay, kullanıcı güvenliğini sağlamak için. ★ Çok işlevli : Yaşlılar, yaşlılar, engelliler veya artritli, sınırlı hareket kabiliyeti olan ve/veya yaralanma/ameliyattan iyileşenler için idealdir. ★ Güler yüzlü hizmet : Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, size tatmin edici bir cevap vereceğiz!. ●Açıklama : Günlük aktiviteleri gerçekleştirmek için güvenli ve rahat bir yardım için, bir yürüteç ideal bir çözüm olabilir. ●Şartname : Malzeme : paslanmaz çelik Yük : 120kg (260 lbs) Uygulanabilir yükseklik : 150-180cm ●Özellikler : Kurulum yok necessary.No ayarlamak için fikstürler eklendi.Yetişkin yürüteç portatiftir ve depolama ve rahatlık için kolayca katlanır.Sağlam alüminyum konstrüksiyon, hafif kalırken maksimum mukavemet sağlar.Kaymaz lastik pedi, Zemin ile sürtünmeyi arttırır, bu da yürüteç üzerinde sorunsuz bir şekilde yuvarlanmanızı sağlar. ●Paket içeriği : 1 × Yürüteç ●İpuçları : Lütfen tekerleklerin her zaman hareket ettiğiniz yöne doğru olması gerektiğini unutmayın.Örneğin, ileriye doğru hareket ederseniz, tekerlekler önünüzde olmalıdır. you.Do merdivenlerde veya yürüyen merdivenlerde kullanmayın.Dikkat Yoldaki elektrik kablolarına, zemindeki sıvılara, halı, oyuncak veya enkaz, mobilya, kapı ve kapı basamaklarına ve zemindeki boşluklara dikkat edin Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen mesajlarınızı bırakın, size 24 saat içinde cevap vereceğimize ve size en iyi hizmeti sunacağımıza söz veriyoruz.

Anahtar Özellikler

Material:
stainless steel
Load:
120kg(260 lbs)
Applicable height:
150-180cm
●Features:
No installation necessary. No added fixtures to adjust. :
The adults walker is portable and folds easily for storage and convenience. :
Sturdy aluminum construction ensures maximum strength while remaining lightweight. :
Non-slip rubber pad, Increasing the friction with ground, which allow you roll over the walker smoothly. :
●Package includes:
1×Walker :
●Tips:
Please attention that the wheels should be always towards the direction that you are moving. For example, if you move forward, the wheels should in front of you. :
Do not use on stairs or escalator. Caution be aware of electrical cords in way, liquids on floor, throw rugs, toys or debris, furniture, doors and door steps and gaps in floor :
If you have any questions, please leave your messages, we promise to reply you within 24 hours and offer you best services. :

Sen de olabilir