.

.

Healifty Durumda Protez Kutusu Konteyner Temizleme Yanlış Diş saklama kutusu Süzgeç ile Seyahat Tutucu Temizleme için (Gökyüzü-mavi)

Healifty Durumda Protez Kutusu Konteyner Temizleme Yanlış Diş saklama kutusu Süzgeç ile Seyahat Tutucu Temizleme için (Gökyüzü-mavi)

₺ 16.38

İşlenmemiş
Stokta

Bir süzgeç ile, takma dişleri temizlemek veya sıvıyı filtrelemek için uygundur.Eşsiz ve sevimli elma şekli bu kutuyu hem pratik hem de güzel yapar.Mini boyutu ve taşınabilir, taşıması kolay zaman veya dışarı gidiyor.Kompakt dayanıklı plastikten yapılmış protez kutumuz çok sağlam ve dayanıklıdır.Diş koruma kabı, tutucu kılıf, takma diş kabı, ağız koruma kabı için idealdir.Açıklama Takma dişleri güvenli ve hijyenik bir şekilde saklamak ister misiniz?ebeveynlerinize veya büyükanne ve büyükbabalarınıza tatlı ve pratik bir hediye vermek ister misiniz?Neden bunu denemiyorsun?Hayatınıza kolaylık getirebilir.Kompakt dayanıklı plastikten yapılmış protez kutumuz çok sağlam ve dayanıklıdır.Diş koruma kabı, tutucu kılıf, takma diş kabı, ağız koruma kabı için idealdir.Özellikler-Marka : . - Renk : Gök mavisi. - Malzeme : PP. - Boyutu : Yaklaşık 9. 5 x 5 cm. - Sahte dişleri temizlemek veya sıvıyı filtrelemek için uygun bir süzgeç ile. - Benzersiz ve elma şekli bu kutuyu hem pratik hem de güzel yapar. - Mini boyutu ve taşınabilir, taşıması kolay zaman veya dışarı gidiyor. - Kompakt dayanıklı plastikten yapılmış, protez kutumuz çok sağlam ve dayanıklıdır. - Diş koruma kabı, tutucu kılıf, takma diş kabı, ağız koruma kabı için idealdir. - Sıcak ipucu : Sevgili alıcı, nedeniyle aydınlatma etkisi, monitörün parlaklık, manuel ölçüm, vb., fotoğraf ve gerçek öğe arasındaki renk ve boyutta bazı küçük farklılıklar olabilir.İçtenlikle anlayabileceğinizi umuyoruz!Teşekkürler!- Renk : Gök mavisi.Paket içeriği 1 x protez kutusu durumda.

Anahtar Özellikler

Sen de olabilir