.

.

GZCRDZ ACM03 artı Otomatik Aralığı Dijital AC / DC Kelepçe Metre voltmetre Multimetre NCV Frekans Kapasite Test Cihazı (Mavi)

GZCRDZ ACM03 artı Otomatik Aralığı Dijital AC / DC Kelepçe Metre voltmetre Multimetre NCV Frekans Kapasite Test Cihazı (Mavi)

₺ 0.00

İşlenmemiş
Stokta

Özellikler Ölçüm frekansı, AC / DC akım ve kelepçe ile görev döngüsü; Arkadan aydınlatmalı çubuk grafikli LCD;.Kelepçe aydınlatma ampulü; Bağıl değer ölçümü ve otomatik aralık fonksiyonu, Veri tutma;. Ölçüm yaparken okumaları tutmak için; Maksimum ve minimum değer ölçümü ve tutma;.Fonksiyonların ve ünite sembollerinin otomatik göstergesi; Otomatik kapanma ve düşük pil göstergesi;.Ver-kalıplama kauçuk kasa, sarsıntı geçirmez, kaymaz ve iyi dokunma hissi, Tam aşırı yük koruması.Açıklama : Sayıları okumak daha kolay olan LCD ekranlı ve arkadan aydınlatmalı taşınabilir profesyonel ölçüm mekanizması.Sayacın tüm devresi, çekirdek olarak LSI ( büyük ölçekli entegrasyon ) çift entegre A / D dönüştürücü ile tasarlanmıştır.Tam ölçüm aralıkları aşırı yük koruması altındadır, güvenli ve güvenilirdir.Ana Özellikleri : - Tedbir aralığı : AC / DC gerilim, AC / DC akım, direnç, kapasite, frekans, görev döngüsü, diyot, süreklilik, NCV. - Sonuçları görüntülemek için bir LCD ekran ile. - Anti-skid hatlı tasarım. - Otomatik kapanma ve düşük pil göstergesi. -Aşırı kalıplanmış kauçuk kasa, sarsıntı geçirmez ve iyi dokunma hissi. - Ekran 3999 sayımları olduğunu. - Güç kaynağı : 3 x 1.5 V AAA Pil ( dahil değildir ) Paket ağırlığı : 0.494 kg Ürün Boyutu(L x W x H) : 22.00 x 8.20 x 20 cm / fazla x 3.23 x 1.26 inç Paket Boyutu(L x W x H) : 24,50 x 11.50 x 4.50 cm / 9.65 x 4.53 x 1.77 inç Paket İçeriği : 1 x Metre, 1 x İngilizce Kullanım Kılavuzu, 1 x Çanta, 1 x Test Kurşun.

Anahtar Özellikler

Sen de olabilir