.

.

E-üstün Sıkıştırma Yüksük Kol 50 ADET 4mm Pirinç Çift Konik Yüksük Boru Boru Bağlantı Parçaları

E-üstün Sıkıştırma Yüksük Kol 50 ADET 4mm Pirinç Çift Konik Yüksük Boru Boru Bağlantı Parçaları

₺ 180.40

İşlenmemiş
Stokta

Pirinçten yapılmış, korozyona dayanıklı ve dayanıklıdır.Yüksek kaliteli konektörler en yüksek standartlara göre üretilmektedir.Çalışma sıcaklığı aralığı -65 ila + 250 derece Fahrenheit arasındadır.Boru bağlantılarını sıkıştırmak için kullanılan pirinç sıkıştırma manşonu.Paket içeriği : 50 sıkıştırma yüksükleri.Şartname : Toplam boyut : 6x4.5mm (Gx L) Dış çap : 4.1 mm Malzeme : Pirinç Model : PB-4 Çalışma sıcaklığı : -65 ila +250 derece Fahrenheit Plastik tüpe bağlayın.Korozyona dayanıklı, yüksek sıcaklıklarda sert ve düşük geçirgenliğe sahip pirinç, -65 ila + 250 derece Fahrenheit sıcaklık aralığında çalışabilir.Yüksek kaliteli süngü konektörler / kuplörler en yüksek standartlarda üretilmektedir.Hava, su, yakıt, petrol ve inert gaz boru hatlarını bağlamak için çok uygundurlar.İtme bağlantısı alet veya sızdırmazlık maddesi gerektirmez.Boru bağlantı parçaları, takım tezgahları ve kamyon kontrol ekipmanları ve otomatik üretim hatları dahil olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir.Paket içeriği : 50 ADET sıkıştırma yüksükleri.

Anahtar Özellikler

Total size:
6x4.5mm (WxL)
Outer diameter:
4.1mm
Material:
Brass
Model:
PB-4
Operating temperature:
-65 to +250 degrees Fahrenheit
Connect to the plastic tube. :
Brass, corrosion resistant, tough at high temperatures and low permeability, can operate in the temperature range of -65 to +250 degrees Fahrenheit. :
High-quality bayonet connectors/couplers are manufactured to the highest standards. They are very suitable for connecting air, water, fuel, oil and inert gas pipelines. :
The push-in connection does not require tools or sealants. Pipe fittings have a wide range of uses, including machine tools and truck control equipment, and automated production lines. :
Package Included:
50PCS compression ferrules :

Sen de olabilir