.

.

Mutfak çekmecesi saklama bölmeleri, dolaplarda alüminyum alaşımlı çatal bıçak takımı kutularının ücretsiz kombinasyonu (Renk:

Mutfak çekmecesi saklama bölmeleri, dolaplarda alüminyum alaşımlı çatal bıçak takımı kutularının ücretsiz kombinasyonu (Renk:

₺ 49.98

İşlenmemiş
Stokta

* Dağınıklığa veda : bölmeli saklama kutuları dolapları sınıflandırmaya yardımcı olur, her standart boyutlu çekmecede tüm aksesuarları sınıflandırabilirsiniz. * Alüminyum alaşımlı kutu gövdesi, çizilmeye dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve paslanmaya dayanıklı, ABS plastik ayırıcı ve uç kapağı, neme dayanıklı, korozyona dayanıklı ve oksidasyona dayanıklı. *Yukarı ve aşağı istiflenmiş üç boyutlu depolama : aynı şartname alet kutusu yukarı ve aşağı istiflenebilir, daha verimli alan kullanımı. * Çıkarılabilir ve çıkarılabilir parçalar, kullanımı daha kolay ve bakımı daha kolay. *Alt kaymaz ayak : dört köşe kaymaz yastıkları, çekmecede sallamadan yerleştirilen ile donatılmıştır.Adı : Çatal tray Material : alüminyum alaşımlı kutu + plastik ayırıcı ABS ve cover Applicable insanların sonu : Lütfen doğru ürünü satın emin olmak için satın almadan önce boyutunu ölçmek Black Note sofra depo/çekmece storage Colour everyone Suitable durum : mutfak storage Style : A, B, C, D, EFunction : : : .Manuel boyutun boyutu 1-3 cm hatadır, bilmek istiyorum.

Anahtar Özellikler

Sen de olabilir