.

.

SMLZV Egzersiz Bisikletleri, kapalı Bisiklet Bisiklet Sabit Volan Döngüsü Bisiklet için Ev Kardiyo Spor Egzersiz Fitness egzersiz

SMLZV Egzersiz Bisikletleri, kapalı Bisiklet Bisiklet Sabit Volan Döngüsü Bisiklet için Ev Kardiyo Spor Egzersiz Fitness egzersiz

₺ 80.40

İşlenmemiş
Stokta

Bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde size cevap verecektir!.Şok emilimi : Hidrolik yay şok emilimi, sporun etkisini hafifletir ve potansiyel spor yaralanmalarını önler.Yastık : Ergonomik rahat yastık, yüksek yoğunluklu bellek köpük, etkili kalça ağrısı azaltmak, uzun süre sürme yorgun değil.Güvenlik : Üçgen stabilite sistemi, çok noktalı bilimsel rulman, güvenli ve istikrarlı, dayanıklı.Ekran : Ölçülen hız, mesafe, nabız, kalori ve süre, evdeki en gelişmiş fitness ekipmanlarından biridir.Ürün özellikleri : Ürün boyutu : 970 × 500 × 1060 mmürün yük özellikleri : 200kgbr frenleme yöntemi : yün keçe direnç ayar yöntemi : döner direnç ayarıart hızı algılama : kaldırma indüksiyonuhandrail süreci : dıp, köpüközellikler : 1. Tüm aile için ayarlanabilir boyut2. Üçgen stabilite sistemi, çok noktalı bilimsel rulman, güvenli ve istikrarlı3. Alüminyum alaşımlı kasnak, şanzıman süper pürüzsüz, dayanıklı ve sessiz4. Paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, atalet büyük volan, daha güçlü5. Makul ve etkili bir kalp atış hızı elde etmek için kolu iki elinizle tutun, kendi egzersiz yoğunluğunuzu özelleştirin6. 8 hız kontrolü, hız tutkunuzu karşılamak için daha uygundur, güvenliğinizi korurken %100 memnuniyetinizi garanti eder Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.Müşterilerimizin en yüksek taleplerini karşılamak için her müşteri için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.E-posta görüşlerinizi bırakın lütfen, herhangi bir sorun varsa, zaman içinde bizimle irtibata geçiniz.

Anahtar Özellikler

Braking method:
wool felt
Resistance adjustment method:
rotary resistance adjustment
Heart rate sensing:
lifting induction
Handrail process:
dip, foam
Features:
1. Adjustable size for the whole family :
2. Triangle stability system, multi-point scientific bearing, safe and stable :
3. Aluminum alloy pulley, the transmission is super smooth, durable and silent :
4. Made of stainless steel material, inertial large flywheel, more powerful :
5. Hold the handle with both hands to get a reasonable and effective heart rate, customize your own exercise intensity :
6. 8 speed control is more convenient, to meet your passion for speed, while protecting your safety :
100% guarantee your satisfaction :
Your satisfaction is very important to us. We provide a full range services for each customer to meet the highest demands of our customers. :
Please leave your feedback in the email, If there are any problems, please contact us in time. :

Sen de olabilir