.

.

500 W DC 12 V AC 110 V Renkli ekran Otomatik Güç Dönüştürücü Trafo Invertör Otomatik güç inverteri Gerilim Dönüştürücü Trafo(Siyah)

500 W DC 12 V AC 110 V Renkli ekran Otomatik Güç Dönüştürücü Trafo Invertör Otomatik güç inverteri Gerilim Dönüştürücü Trafo(Siyah)

₺ 0.00

İşlenmemiş
Stokta

[Düşük Gürültü]USB Bağlantı Noktaları Araç Adaptörü dahili soğutma fanı için düşük gürültü, anti-yüksek sıcaklık iyi performans ile.%90 yüksek dönüşüm verimliliği, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Sıcaklık çok yüksek olduğunda, aşırı ısınmayı önlemek için rüzgar otomatik olarak açılır. [Güvenlik]Araba güç çevirici Dönüştürücü, daha güvenli ve güvenilir olan yüksek giriş voltajı koruması, aşırı akım koruması, kısa devre koruması ve aşırı sıcaklık koruması sağlayabilir. [Düşük Gürültü]USB Bağlantı Noktaları Araç Adaptörü dahili soğutma fanı için düşük gürültü, anti-yüksek sıcaklık iyi performans ile.%90 yüksek dönüşüm verimliliği, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Sıcaklık çok yüksek olduğunda, aşırı ısınmayı önlemek için rüzgar otomatik olarak açılır. [Düşük Gürültü]USB Bağlantı Noktaları Araç Adaptörü dahili soğutma fanı için düşük gürültü, anti-yüksek sıcaklık iyi performans ile.%90 yüksek dönüşüm verimliliği, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Sıcaklık çok yüksek olduğunda, aşırı ısınmayı önlemek için rüzgar otomatik olarak açılır. [Düşük Gürültü]USB Bağlantı Noktaları Araç Adaptörü dahili soğutma fanı için düşük gürültü, anti-yüksek sıcaklık iyi performans ile.%90 yüksek dönüşüm verimliliği, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Sıcaklık çok yüksek olduğunda, aşırı ısınmayı önlemek için rüzgar otomatik olarak açılır. [Düşük Gürültü]USB Bağlantı Noktaları Araç Adaptörü dahili soğutma fanı için düşük gürültü, anti-yüksek sıcaklık iyi performans ile.%90 yüksek dönüşüm verimliliği, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Sıcaklık çok yüksek olduğunda, aşırı ısınmayı önlemek için rüzgar otomatik olarak açılır. [Düşük Gürültü]USB Bağlantı Noktaları Araç Adaptörü dahili soğutma fanı için düşük gürültü, anti-yüksek sıcaklık iyi performans ile.%90 yüksek dönüşüm verimliliği, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Sıcaklık çok yüksek olduğunda, aşırı ısınmayı önlemek için rüzgar otomatik olarak açılır. [Premium Malzeme]Araç Şarj Cihazı Güç Adaptörü alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmıştır, kullanım sırasında iyi güvenlik ve stabiliteye sahiptir.Renkli ekran tasarımı, giriş ve çıkış voltajını açıkça gösterecektir. [Kullanımı Kolay]Bu USB arayüzü şarj arayüzü için kullanılabilir, kullanımı kolay ve basittir.Araba, SUV gibi her türlü 12 V araç için uygundur. [Pratik]Bu invertör, çeşitli elektrikli ekipmanlara güç sağlamak için DC12 V'yi AC110 V'YE dönüştürecektir.Profesyonel üretim, uzun hizmet ömrü, güveninize layık.Şartname : Öğe Türü : Güç inverteri Durum : Yepyeni Renk : Siyah, sarı (isteğe bağlı) Malzeme : Alüminyum alaşım Giriş Voltajı : DC12 V Çıkış Voltajı : AC110 V Anma Gücü : 500 W Tepe Gücü : 1000 W Voltaj Dönüşümü : DC12 V'yi ac110v'ye dönüştürün Uygulama : Araba, SUV gibi her türlü 12 V araç için uygundur Boyutu : Yaklaşık.16. 3x10.0x7.7 cm/6.4x3.9x3.0in Çakmak Fiş Kablosu : Yaklaşık.42.5 cm / 16.7 in Pil Klip Kablosu : Yaklaşık.46.8 / 18.4 in Paket Listesi : 1 x İnverter1 x Pil Kabloları ile Timsah Klip1 x Çakmak Kablosu1 x Kullanım Kılavuzu.

Anahtar Özellikler

Sen de olabilir