.

.

WCNMB Rahat ve Dayanıklı 100 pcs Paslanmaz Çelik Ekle Vida Kollu M5x0. 8x2D Konu Tamir kiti Raptiye Sıralama Kiti Dişli Ekleme

WCNMB Rahat ve Dayanıklı 100 pcs Paslanmaz Çelik Ekle Vida Kollu M5x0. 8x2D Konu Tamir kiti Raptiye Sıralama Kiti Dişli Ekleme

₺ 176.40

İşlenmemiş
Stokta

Çeşitli düşük mukavemetli malzemelerde kullanıldığında, cıvata bağlantılarının aşınma direncini artırabilir ve diş hasarını önleyebilir.Çelik tel vidaların sertliği vidalarınkinden daha yüksektir, bu nedenle vidalarla bağlandığında neredeyse hiç aşınma olmaz ve tekrar kullanılabilir.Giyilebilir.Sık sökme için kullanılır, ipliğin ömrünü büyük ölçüde uzatabilir.Anti-gevşek.Özellikle uçaklar ve yüksek sigorta faktörü gerektiren diğer ürünler için.Belirli elastikiyetinden dolayı, iplik üzerindeki yük daha düzgün hale getirilebilir, vida deliği ile diş profili arasındaki zift ve sapma ortadan kaldırılabilir ve titreşim absorbe edilebilir, böylece ipliğin bağlantı mukavemeti ve yorulma mukavemeti arttırılabilir.Kilitleme teli diş ucu, vidayı dişli deliğe kilitleyebilir, böylece vida, normal kilitleme cihazlarından daha iyi olan şok ve titreşime maruz kaldığında gevşemez.Bağlantı gücünü güçlendirin, bağlantı koşullarını iyileştirin, kaymayı, yanlış dişleri önleyin ve mükemmel bağlantı elde edin performance.It dişli deliğin çapını arttırmayan güçlü bağlantı parçaları için kullanılır.Kolay korumak için.Hasarlı vida deliği tel dişli kovana yerleştirilmeli ve iş parçasına zarar vermemek için tekrar kullanılabilir.özellikler : Malzeme : 304 paslanmaz steel Quantity : 100 Weight : 49 grams Size : M5 x 0.8 x 2 D (iç çap x hatve x uzunluk), 2 D = 2 x iç diameter Package Dahil : 100 x vida kol"**Satın alma Notlar***Çünkü o manuel ölçüm, lütfen izin 1-3% hata olduğundan emin olmak için zihin sipariş.* Ürün fotoğrafları ayni alınır, çünkü ışık ekrandan farklıdır, bu nedenle renk farklı olabilir.Ürün, alınan gerçek ürüne tabi olacaktır.Nakliye politikası : 1. Standart lojistik hizmetleri küçük posta parselleri, lojistik hatları ve hava postasıdır.Ulaşım süresi 20 ila 40 gün sürer (özel tatiller hariç).2. Eğer ödeme sonra 30 gün içinde sipariş almadıysanız, lütfen bize ulaşın.Sipariş izlemek ve en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.Amacımız müşterileri memnun etmektir!3. Ürünlerimizi beğendiyseniz, lütfen bize destek olmak için tüm 5 yıldızları (5 yıldız olarak açıklama, 5 yıldız olarak iletişim, 5 yıldız olarak teslim süresi) ve fotoğraf geri bildirimlerini saklayın.4. Eğer memnun değilseniz, lütfen bize ulaşın.

Anahtar Özellikler

Material:
304 stainless steel
Quantity:
100
Weight:
49 grams
Size:
M5 x 0.8 x 2D (inner diameter x pitch x length), 2D = 2 x inner diameter
Package Included:
100 x screw sleeve :
**Purchase Notes** :
*Because it is manual measurement, please allow 1-3% error and make sure not to mind ordering. :
*Product photos are taken in kind, because the light is different from the display, so the color may be different. The product will be subject to the actual product received. :
Shipping policy:
1. The standard logistics services are small postal parcels, logistics lines and air mail. The transportation time takes 20 to 40 days (except for special holidays). :
2. If you haven't received the order within 30 days after payment, please contact us. We will track your order and contact you as soon as possible. Our goal is to satisfy customers! :
3. If you like our products, please keep all 5 stars (description as 5 stars, communication as 5 stars, shipping time as 5 stars) and photo feedback to support us. :
4. If you are not satisfied, please contact us :

Sen de olabilir