.

.

WKLİANGYUANPİNG Deniz Çayırı Saklama Sepetleri, El Yapımı Rattan Dokuma Depolama Sepeti, asılı Sepet Doğal Rattan Alışveriş Sepeti

WKLİANGYUANPİNG Deniz Çayırı Saklama Sepetleri, El Yapımı Rattan Dokuma Depolama Sepeti, asılı Sepet Doğal Rattan Alışveriş Sepeti

₺ 0.00

İşlenmemiş
Stokta

storage [El dokuması depolama sepeti] : %100 saf doğal hammadde,güvenli ve çevre dostu, nem geçirmez ve böcek geçirmez, tatsız yeşil sepet daha dayanıklıdır.Bu asılı sepet, evinizin herhangi bir odasına şık tasarımlar getirebilir. function [Çok fonksiyonlu] : Sebze,meyve,kozmetik,havlu ve diğer mobilyalar,yapay bitkiler,anahtarlar,kalemler,kalemler vb.Ile mükemmel bir şekilde yerleştirilebilir. ◆ [Sahne için uygun] : Aileler,aile bahçeleri,balkon bahçeleri,ev dekorasyonu,çiftlikler vb.İçin çok uygundur. ◆ [Satın Alma Notları] : El dokuması işleri endüstriyel ürünler kadar pürüzsüz değildir ve dikişler, çapaklar ve örme kumaşlar düzensizdir.Bu, kullanılabilirlik ve estetikten ödün vermeden normal bir ürün yelpazesidir. ◆ [Zanaat] : Sadece bir şeyleri saklamak için değil, aynı zamanda restoranları süslemek için sanat olarak da kullanılabilir veya houses.It üst düzey bir atmosfer yaratacaktır.Ürün Detayları : şartname : Ürün adı : El dokuması bahçe sepeti Aksesuarlar : küçük sepet,büyük sepetstorage kutusu,basit ve şık tasarım.Bir sap ile taşıması kolaydır ve doğal çevre dostu malzemelerden dokunmuştur.Evin herhangi bir yerine sığar!Not : El yapımı olduğunda, malzemenin doğal özellikleri mevcut olabilir-sabit çapaklar, kırık çubuklar, renk farklılıkları vb., hepsi normal.Do hasarı önlemek için yüksek sıcaklıkta bir ısı kaynağına veya karanlık ve karanlık bir ortama koymayın.Bakım yöntemi : Her kullanımdan sonra,meyve sepetini pürüzsüz ve hijyenik tutmak için lütfen bir sünger veya yumuşak bir bezle iyice yıkayın ve kurulayın.● Notlar : picture Resimdeki tüm dekoratif öğeler ürünlerimizin kapsamı dahilinde değildir.Product Ürün boyutunu manuel olarak ölçerek, genellikle 1 ila 3 cm arasında küçük bir hata üretilir.display Ekran ve çekim arasındaki fark nedeniyle, resim ve gerçek nesne arasında renk farklılıkları olabilir, lütfen gerçek nesneye bakın!♦ Teslim süresi 10-20 iş günüdür ♦ Siparişi 30 gün içinde almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin.Products Ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnunsanız, lütfen bize olumlu destek verin, teşekkür ederim.

Anahtar Özellikler

Product name:
Hand-woven garden basket
Accessories:
small basket,big basket
Storage box,simple and stylish design.With a handle,it is easy to carry and is woven from natural environmentally friendly materials.Fits anywhere in the house! :
Note:
When handmade,the natural properties of the material may exist-fixed burrs,broken bars,color differences,etc.,are all normal.Do not place it in a high-temperature heat source or in a dark and dark environment to avoid damage.
Maintenance method:
After each use,please wash and dry thoroughly with a sponge or soft cloth to keep the fruit basket smooth and hygienic.
●Notes:
◆All the decorative items in the picture are not within the scope of our products. :
◆By manually measuring the product size,a slight error of 1 to 3 cm is usually produced. :
◆Due to the difference between display and shooting,there may be color differences between the picture and the actual object,please refer to the actual object! :
◆The delivery time is 10-20 working days :
◆If you have not received the order within 30 days,please contact us. :
◆If you are satisfied with our products and services,please give us favorable support,thank you. :

Sen de olabilir