.

.

Azot Gazı Yayı, C Şekli Çentik Yüksek Elastik Basınçlı Basınçlı Silindir Piston Kolu Gaz Damgalama Parçaları 500 Serisi (YX500-010)

Azot Gazı Yayı, C Şekli Çentik Yüksek Elastik Basınçlı Basınçlı Silindir Piston Kolu Gaz Damgalama Parçaları 500 Serisi (YX500-010)

₺ 61.40

İşlenmemiş
Stokta

Azot gazı yayının silindir gövdesi, üstte bir C şekli çentiğine ve altta M6 vida delikleri bulunan ve kurulumu kolay bir U şekli çentiğine sahiptir.500 Serisi azot gazı yayı, güçlü pratikliğe sahip yüksek elastik basınca, uzun strok ve kararlı çalışmaya sahiptir.Azot gazı yayının silindir gövdesi çapı 38 mm, piston çapı 20 mm, boyut standarttır.Piston kolu, özel bir ince işleme işleminden sonra yüksek bir sertliğe sahiptir ve yüzey pürüzlülüğü yaklaşık Ra0.02um'a ulaşır.Gaz yayının silindir gövdesi, ürünün daha güvenli ve daha güvenilir olmasını sağlamak için entegre bir kesme işlemini benimser.Bu ürünü satın alırken herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bize bir e-posta gönderebilirsiniz.Elimizden sorunu çözmeye yardımcı olmak için çalışacağız.Şartname : Öğe Türü : Azot Gazı Bahar Malzeme : Alaşım Amaç : Die sıkıştırma azot silindir Silindir Çapı : Yaklaşık. 38mm / 1.5 in Piston Çapı : Yaklaşık. 20mm / 0.8 in Paket Listesi : 1 x Azot Gazı Bahar 1 x saklama kutusu Not : 1. Sabitleme için azot gazı yaylı piston çubuğunu kullanmayın ve piston çubuğunun ucundaki dişli delik kaldırma için kaldırma deliği olarak kullanılamaz. 2. Azot gazı yayının aşağıdaki yönlerini değiştirmeyin : (1) Azot gazı yayının silindir bloğunda, sızdırmazlık halkasında vb.Delikler açın. (2) Stroku azaltmak için piston kolu kısaltılır (3) Azot gazı yayı ve aksesuarları 3 üzerinde başka işlemler yapmayın. Azot gazı yaylarını ürün kataloğu spesifikasyonlarının kapsamı dışındaki amaçlar için kullanmayın. 4. Amonyak gazı yayının sıkıştırıldıktan sonra serbestçe geri dönmesine izin vermeyin, çünkü bu iç yapıya zarar verecektir.

Anahtar Özellikler

Item Type:
Nitrogen Gas Spring
Material:
Alloy
Purpose:
Die compression nitrogen cylinder
Cylinder Diameter:
Approx. 38mm / 1.5in
Plunger Diameter:
Approx. 20mm / 0.8in
Package List:
1 x Nitrogen Gas Spring :
1 x Storage Box :
Note:
1. Do not use the nitrogen gas spring plunger rod for fixing, and the threaded hole at the end of the piston rod cannot be used as a lifting hole for lifting. :
2. Do not modify the following aspects of the nitrogen gas spring:
(1)Drill holes on the cylinder block of the nitrogen gas spring, the sealing ring, etc. :
(2)The piston rod is shortened in order to reduce the stroke :
(3)Do not perform other processing on the nitrogen gas spring and its accessories :
3. Do not use nitrogen gas springs for purposes outside the scope of product catalog specifications. :
4. Do not allow the ammonia gas spring to return freely after being compressed, as this will cause damage to the internal structure. :

Sen de olabilir